MÖBLER / Bord / Pelarbord 10482245
nr 1048 2245
Pelarbord
1890-tal, senare bemålning, längd: 49 cm, djup: 49 cm, höjd: 76 cm
Kondition: färgbortfall, slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 19:51:11
150 kr
250 kr